O Škeble.cz

Škeble.cz je obchod, který chce všem internetovým uživatelům nabídnout zajímavé doplňky do domácnosti a netradiční předměty pro vás i vaše blízké. V naší široké nabídce naleznete potřeby do kuchyně, koupelny, kanceláře (domů i do práce), obývacího pokoje, chodby, ložnice a dalších prostor u vás doma. Zvláštní sekce „Na ven“ se věnuje potřebám na zahradu, do města i do přírody.

Všechny produkty v katalogu mají společnou jednu vlastnost, kterou je originalita. Neobvyklé jsou svým vzhledem, funkcí či nápadem, často však všemi třemi aspekty dohromady.

Společnost iNetMedia s.r.o., která projekt Škeble.cz provozuje, klade důraz především na kvalitu nabízených služeb, rychlou komunikaci se zákazníky, kvalitní produkty a bezpečné doručení zásilek. I když je internetový obchod Škeble.cz pouze virtuální, je možné si výrobky vyzvednout osobně v naší prodejně v Brně, nebo na základě objednávky si zboží může zákazník vyzvednou na Praze 2 (více o prodejně).

Moderní stránky a jejich vzhled si kladou za cíl detailně informovat potencionální zákazníky o nabízených produktech a nabídnout jim i zajímavé informace o výrobcích. Součástí našich stránek je sekce magazín, kde pravidelně vycházejí zajímavosti týkající se zboží, stylu či designu.

Obchod se snaží oslovit jak mladé lidi, tak i dospělé všeho věku, kterým není lhostejné, čím jsou obklopeni a s jakými předměty přichází každý den do styku. Ženy a muži ocení kvalitní produkty a nápadité zboží, které nabízíme. Část našeho sortimentu nabízíme i velkoobchodně, v případě zájmu nás kontaktujte pro více informací.

Chcete si pořídit něco pěkného, co oživí váš domov? Zařizujete si bydlení a chcete si pokoje vybavit pěknými, kvalitními a praktickými doplňky? Máte rádi vlastní styl a neotřelý vzhled? Hledáte dárek pro vaše blízké, kamarády či rodinu? Pro váš všechny je tu Škeble.cz.

Tým Škeble.cz vám přeje příjemný nákup.

Naslouchejte svým přáním.

Kontaktujte nás

Adresa pro osobní převzetí:

Brno
Výdejna Dárkyla.cz (více)
Křenová 89/19
602 00 Brno

Praha
Obchodní pasáž Dům a byt (výdejna Dárkyla.cz)
Na Pankráci 57
140 00 Praha 4

Zákaznická podpora: +420 533 533 133
Pracovní dny od 10 - 18h.
E-mail: podpora@skeble.cz