Kuchyňské potřeby pro děti City Look

Zdali máte ve svém okolí malého aktivního šikulu, který čile objevuje svět kolem sebe a snaží se zastat i práci nás dospělých, čtěte dál.

Dovolte, abychom vám představili kuchyňské potřeby pro děti City Look, které dovolí dítkům zcela se ponořit do role kuchaře, číšníka, nebo pomocníka. Ať už je to chlapec, nebo holčička, pomáhat může každý. Jde o nabídku několika dárkových balení a dětských sad kuchyňských potřeb:

Začněme se sety na vaření:

Menší sety obsahují tři základní části kuchařské výstroje a výzbroje, které jsou do kuchyně nezbytné: nejdůležitější zástěru, na hlavu kuchařskou čepici a šikovnou rukavici. Výrobky jsou ze 100% bavlny. Set je určen pro děti od 4 do 7 let. Vybírat můžete ze šestiveselých barevných variant.

Dívčí set na vaření a chlapecký set pro malé kuchaře jsou velké sety, které obsahují stylovou zástěrku, kuchařskou čepici, misku, 6 vykrajovátek, váleček, vařečku, 50 kusů papírových košíčků a to celé v modré, nebo růžové dárkové krabici, na které ještě navíc najdete recepty.

Na řadě jsou snídaňové sety opět v růžové či modré barvě, kde naleznete talířek, mističku, hrneček a mističku na vejce pro pohodovou snídani.

Dětské kuchařské zástěry a hrnečky s veselými vzory lze pořídit také samostatně. Všechny tyto dárky mají tu výhodu, že Vám zároveň usnadní práci v kuchyni a ještě si užijete spoustu legrace.

Kuchyňské potřeby pro děti City Look jsou ideálním dárkem pro všechny kreativní špunty :-). Oživte tedy svou kuchyň originálními dětskými doplňky.

Kontaktujte nás

Adresa pro osobní převzetí:

Brno
Výdejna Dárkyla.cz (více)
Křenová 89/19
602 00 Brno

Praha
Obchodní pasáž Dům a byt (výdejna Dárkyla.cz)
Na Pankráci 57
140 00 Praha 4

Zákaznická podpora: +420 533 533 133
Pracovní dny od 10 - 18h.
E-mail: podpora@skeble.cz