Dárky k Valentýnu

Tento den nám dává prostor pro vyjádření naší lásky k těm, které máme rádi. Můžeme ho pojmout různými způsoby, vymýšlet jak ho prožijeme, ale určitě bychom neměli zapomenout na nějaký originální dárek. Nemusí to být nic velkého, stačí malá drobnost, která toho druhého potěší. Zkuste osobní a nevšední dárky k Valentýnu!

Pro inspiraci tu máme několik povedených kousků:

Vhodnými dárky k Valentýnu jsou zajisté osobní kačenky do koupele. Pokud jednu takovou Váš miláček v koupelně nemá, máte vyhráno. Pokud by ji doma měl, nic nebrání tomu, pořídit mu ještě jednu. Třeba taková osobní kačenka Heart posetá srdíčky si Vás získá. Nebo ďábelská kačenka s rohy a ocáskem směle oživí každé koupání. Dále je tu Osobní kačenka I Love You, která už svým názvem dává najevo, že je mezi dárky k Valentýnu ta nejpovolanější!

Pořád zůstáváme v koupelně a představujeme Vám originální špunt do umyvadla s plovákem ve tvaru leknínu, který rozveselí jinak chladnou místnost.

 

 

 

 

Přesuneme se do kuchyně, kde najdeme také vhodné dárky k Valentýnu. Pokud je Vaše drahá polovička znalcem a vyznavačem pití kávy, nebo čaje, jistě ji potěší vtipný hrneček s otiskem rtěnky na okraji a s malým panáčkem s našpulenými rty.

Ještě jsme nebyli v pracovně – Vysedává Váš drahý u počítače, kde tráví mnoho času prací? Zpříjemněte mu tyto chvíle designovou myší Velvet Heart ve tvaru srdce, aby mu pohled na ni připomínal Vaši osobu.

 

Jak vidíte, dárky k Valentýnu nejsou zas až tak velká věda, jak by se některým mohlo zdát, stačí mít jako malou nápovědu náš internetový obchod skeble.cz :-)

Kontaktujte nás

Adresa pro osobní převzetí:

Brno
Výdejna Dárkyla.cz (více)
Křenová 89/19
602 00 Brno

Praha
Obchodní pasáž Dům a byt (výdejna Dárkyla.cz)
Na Pankráci 57
140 00 Praha 4

Zákaznická podpora: +420 533 533 133
Pracovní dny od 10 - 18h.
E-mail: podpora@skeble.cz