Ekologické nádobí Ecology

Ekologické nádobí Ecology

Posledních pár let se společnost snaží změnit svůj postoj k přírodě. Více si jí váží a snaží se chránit naše společné životní prostředí. Pokud jste také tohoto „zeleného“ myšlení a opravdu Vám záleží na stavu rostlin a živočichů, čtěte dál.

Přinášíme Vám totiž nový přístup ke stolování a prostírání, který vytvořila italská firma R2S. R2S přišla s touto novou stylovou produktovou řadou Ecology, která obsahuje převážně výrobky z porcelánu, ale jsou tu i misky a příbory z kvalitního akátového či bambusového dřeva, nebo sklenice a pánve. Vše je dovršeno vkusnými motivy, které jsou inspirovány rostlinnou říší, které jsou zároveň minimalisticky moderní.

A ptáte se, jak může být nádobí ekologické? Jedná se o dokonale promyšlený proces výroby tohoto zboží. Výroba zahrnuje technologie, které maximálně šetří přírodu, spotřební energie a dokonce i vodní zdroje a další druhy surovin. Nakonec jsou tyto produkty baleny do recyklovaných obalů.

Výrobky z bambusu podporují lokální tradiční řemesla. Bambus je obnovitelný zdroj rostoucí dvakrát rychleji, než obyčejné stromy a je 100% biologicky rozložitelný. Sklo je také recyklovatelné, žádná ze složek není škodlivá životnímu prostředí. Pánve mají keramický povrch CERALON – v případě přehřátí tedy nehrozí nebezpečí úniku škodlivých složek.

V nabídce naleznete kromě již zmíněných sklenic, příborů, misek a pánví také hrnky a konvice a také speciální nádobí jako jsou zapékací mísy, hmoždíře, dózy, odšťavňovač, či oddělovač žloutku.

Pokud Vás tyto výrobky oslovily, pořiďte si je do domácnosti, nebo je darujte svým blízkým. Pokud totiž chceme přírodě pomoci, začněme s tím u sebe doma!

 

Kontaktujte nás

Adresa pro osobní převzetí:

Brno
Výdejna Dárkyla.cz (více)
Křenová 89/19
602 00 Brno

Praha
Obchodní pasáž Dům a byt (výdejna Dárkyla.cz)
Na Pankráci 57
140 00 Praha 4

Zákaznická podpora: +420 533 533 133
Pracovní dny od 10 - 18h.
E-mail: podpora@skeble.cz