Jarní kolekce barevných holínek

Už jste si jistě všichni všimli módních barevných a vzorovaných holínek, které se začaly nosit. S tímto trendem, který k nám přišel, se z holínek stala obuv do města. Nejsou tak už záležitostí pouze na venkov do bláta a na hnůj, nebo pro děti na tábor. Nejen za deště jsou dámské holínky vhodné prakticky kamkoliv – do práce, do školy, na nákup, nebo jen tak s přáteli. Dámské holínky vždy vhodně a stylově doplní Vaší image. Lze je nosit jak ke kalhotám, tak k sukni nebo šatům.

Jak už jsme se zmínili, dámské holínky mohou být různě barevné, či se vzorem. Nyní se pojďme věnovat konkrétním typům a vzorům. Žhavou novinkou jsou modely barevných holínek Kira Black a Kira White s lehkým a vkusným květinovým vzorem v černobílém provedení. Pro všechny příznivce výtvarného umění pak doporučujeme holínky s komiksovým potiskem v několika barevných variantách. Dále v nabídce naleznete nespočet nejrůznějších motivů s květinami, motýlky i geometrickými obrazci, stačí si vybrat ten, který se Vám nejvíce líbí.

Navíc barevné holínky v naší nabídce jsou vysoce kvalitní, vyráběné z recyklovatelného plastu, proto na ně dostanete dva roky záruku. Tento materiál je velmi lehký a pohodlný. Holínky jsou vyráběny Kanadě a mají opravdu originální vzhled, který Vás odliší od šedého městského davu. Jsou opatřené pohodlnou podšívkou a speciální protiskluzovou podrážkou.

Jarní kolekci barevných holínek si můžete objednávat přes internet. Pokud máte pochybnosti o velikosti obuvi, zboží lze do 14 dnů vrátit a my Vám jej bezplatně vyměníme za jinou velikost. Také je možné si holínky vyzkoušet osobně v naší kamenné prodejně na Praze 3, kde Vám rádi osobně poradíme. Máme totiž bohaté zkušenosti s touto značkou obuvi a také hodně informací o vlastnostech bot.

 

Kontaktujte nás

Adresa pro osobní převzetí:

Brno
Výdejna Dárkyla.cz (více)
Křenová 89/19
602 00 Brno

Praha
Obchodní pasáž Dům a byt (výdejna Dárkyla.cz)
Na Pankráci 57
140 00 Praha 4

Zákaznická podpora: +420 533 533 133
Pracovní dny od 10 - 18h.
E-mail: podpora@skeble.cz