Tipy pro Vaši kuchyň

Tipy pro Vaši kuchyň

Možná máte někdy také pocit, že Vaší kuchyni něco chybí.  Je sice úhledná, přesně podle Vašich představ, ale přece jen… K dokonalosti však chybí už jen krůček a s našimi tipy do kuchyně to bude konečně to pravé. Zaměříme se na to, co dělá kuchyň originální a plně funkční. Na to, co Vám usnadní práci a udělá radost zároveň. Navíc jsou všechny tyto tipy do kuchyně použitelné jako dárky pro Vaše blízké.

Nejdříve začneme tím, co patří na kuchyňský stůl. Základem jsou pepřenka a slánka, ale to by nebyl žádný tip do kuchyně, kdyby byly obyčejné. Zkuste třeba slánku a pepřenku ve tvaru kláves počítače, kamenů anebo třeba kaktusů. Zajímavostí je také obrácená slánka, nebo jezdící slánka, se kterými si vyhraje celá rodina i návštěva.

Dalšími tipy do kuchyně jsou kuchyňské vychytávky, které ulehčí Vaši práci a jsou zároveň nějakým způsobem netradiční. Jsou to například nejrůznější tvořítka na led – ve tvaru zubů, Titaniku, soch Moai, písmenek, skleniček „panáků“ a mnohých dalších. Pokud se Vám nelíbí obyčejné gumové rukavice, doporučujeme módní rukavice s puntíky, nebo leopardím vzorem. Další nepříjemností v kuchyni je zápach z rukou, které jsou cítit cibulí, česnekem či rybou. Řešením je nerezové mýdlo, které pach odstraní.

Praktických věcí není nikdy dost, a proto dalšími tipy do kuchyně jsou nenápadní „pomocníci“. Mezi ně patří skládací struhadlo v různých barvách, které ušetří místo; chňapky ve tvaru pejska, nebo žáby; různé druhy lžic: na zmrzlinu, na olivy, na marmeládu, na špagety, na vejce, atd.

Dalšími kuchyňskými tipy jsou textilní doplňky, které by neměly chybět v žádné kuchyni. Jedná se o podložky pod hrnec v různých barvách a vzorech (kravičky, berušky, bylinky,…), omyvatelné zástěry ve stejných vzorech, kuchyňské utěrky a chňapky, nebo textilní zásobníky na igelitové sáčky a tašky.

Pokud použijete naše tipy do kuchyně a pořídíte si některé z doplňků, Vaše kuchyň bude perfektní a už v ní nebude nic chybět!

Kontaktujte nás

Adresa pro osobní převzetí:

Brno
Výdejna Dárkyla.cz (více)
Křenová 89/19
602 00 Brno

Praha
Obchodní pasáž Dům a byt (výdejna Dárkyla.cz)
Na Pankráci 57
140 00 Praha 4

Zákaznická podpora: +420 533 533 133
Pracovní dny od 10 - 18h.
E-mail: podpora@skeble.cz