Zimní produkty, které musíte mít!

Nejlepší je v tomto počasí posedět v teple domova a dát si něco dobrého a teplého, jako třeba čaj. Sezvěte své kamarády či známé a udělejte si čajový dýchánek. Přinášíme Vám vybavení, aby Vaše posezení s přáteli bylo perfektní. Nabízíme Vám čajové konvice s filtrem o objemu 1,5 litru s neodolatelnými motivy – berušky pro štěstí, Kočičí oči, nebo veselé kravičky. Ve stejných motivech u nás najdete i celé čajové soupravy - v dárkovém balení naleznete kromě konvičky i šálek a podšálek. Pokud fandíte eko výrobkům, nabízíme tuto čajovou soupravu i v eko provedení, které šetří přírodu.

Další nezbytností k čaji jsou sítka. Nabízíme Vám několik velikostí a provedení. Například čajové sítko se závaží, díky kterému skvěle drží na konvici, či hrnku. Dále nabízíme univerzální sítka, která jsou pro všechny velikosti hrnečků a nejlepší vychytávku - krytku a odkládátko na čajové sáčky slouží jako poklička šálku při louhování čaje, následně jako ždímátko a nakonec jako odkládací plocha pro použitý sáček.

Všem dámám a slečnám, které chtějí i v zimě jít s módou nabízíme barevné dámské holínky, které jsou opatřeny pohodlnou podšívkou a protiskluzovou podrážkou. Speciální vrstva Polartec zajistí větší ochranu proti chladu. Vyrobeny jsou z velmi lehkého materiálu.

Pánům můžeme nabídnout produkt, který vám zpříjemní ranní škrábání auta. Je to škrabka se zateplenou rukavicí, vhodná pro každého řidiče. Další zimní specialitou jsou rukavice pro kuřáky. Tyto palčáky mají díru ve správném místě na cigaretu a tak chrání Vaše prsty před mrazem. A to nejlepší nakonec – pokud chcete vytvořit zimní atmosféru i u Vás doma, pořiďte si instantní sníh!

Zpříjemněte si zimu našimi výrobky!

Kontaktujte nás

Adresa pro osobní převzetí:

Brno
Výdejna Dárkyla.cz (více)
Křenová 89/19
602 00 Brno

Praha
Obchodní pasáž Dům a byt (výdejna Dárkyla.cz)
Na Pankráci 57
140 00 Praha 4

Zákaznická podpora: +420 533 533 133
Pracovní dny od 10 - 18h.
E-mail: podpora@skeble.cz