Alkoholová ruleta

Alkoholová ruleta je skvělým zpestřením každé párty či oslavy. Vzbudí v hostech soutěživost a rozproudí zábavu pokročilého večera. Předmět je ideálním dárkem pro každého pořádného chlapa.


Kód:P854
Výrobce: Ostatní
Dostupnost: Produkt byl ukončen
Cena s DPH: 499 Kč
Hodnocení:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zeptat se prodavače Poslat známému Vytisknout

Popis produktu

Pokud příští oslava či párty spadne to klasického stereotypu, kdy se ucucává alkohol u baru, navrhněte hostům zábavnou alternativu. Ukažte jim tuto Alkoholovou ruletu, která má po stranách panákové skleničky.

Po chvíli hraní stoupne všem adrenalin do krve a budou si připadat jako v pravém kasinu. Přitom nepůjde vůbec o peníze. Kdo vydrží hrát nejdéle, kdo bude mít štěstí ve hře a kdo se jako první skácí pod stůl a prohraje? To se dozvíte při Alkoholové ruletě.

Varianta 1 - Poloviční abstinent
První hráč roztočí ruletu a vhodí kuličku. Poté musí vypít panáka s takovým číslem, na kterém se kulička zastaví. Další hráči pokračují po jeho vzoru. Pokud se kulička zastaví na čísle s prázdnou skleničkou, má smůlu/štěstí (záleží na každém, jak to vezme) a v tomto kole nepije. Pokračují další hráči a vítězem se stává ten, kdo vypije poslední skleničku.

Varianta 2 - Studentská léta
První hráč roztočí ruletu a vhodí kuličku. Poté musí vypít panáka s takovým číslem, na kterém se kulička zastaví. Další hráči pokračují po jeho vzoru. Pokud se kulička zastaví na čísle s prázdnou skleničkou, v tomto kole nepije. Jakmile však zbývají méně než 3 plné panáky, je nutné skleničky doplnit a začít další kolo. Vyhrává ten, kdo i po 10ti kolech řekne abecedu pozpátku.

Varianta 3 - Ruský dřevorubec
První hráč roztočí ruletu a vhodí kuličku. Musí vypít všechny ostatní panáky, než toho, na kterém se zastavila kulička. Poté je nutno všechny panáky dolít a pokračuje další hráč. Vyhrává hráč, který trefí domů.

Přejeme příjemnou zábavu :)

Průměr: 30 cm, váha cca 1100 g

Záruka: 24 měsíců


Související zboží

Zvolte si požadované varianty do Vašeho balíčku.

Zvoleno 0/0 variant.

Kontaktujte nás

Adresa pro osobní převzetí:

Brno
Výdejna Dárkyla.cz (více)
Křenová 89/19
602 00 Brno

Praha
Obchodní pasáž Dům a byt (výdejna Dárkyla.cz)
Na Pankráci 57
140 00 Praha 4

Zákaznická podpora: +420 533 533 133
Pracovní dny od 10 - 18h.
E-mail: podpora@skeble.cz