Pomocníci

Dárky k narozeninám

Vymyslet dárek k narozeninám nemusí být vždy snadné. Vždy se najde někdo v našem okolí, kdo zrovna slaví narozeniny. Pokud Vám docházejí nápady, nechte se inspirovat předměty z naší nabídky.

Produkty v kategorii

Uzávěr vína plaváček

skladem
Dejte sbohem typickým kuchyňským nástrojům. Vneste do Vaší kuchyně...
Cena s DPH:
od 245 Kč

| 1 |

Naše nabídka je konkrétně určena k narozeninovým dárkům. Na Vás je poté posoudit, co by se dané osobě mohlo zamlouvat. Jiné dárky jsou vhodné pro kamarády, babičky, rodiče. Právě proto v levém menu zvolte speciální výběr podle obdarovávané osoby.

Narozeniny jsou kromě Vánoc snad nejdůležitějším dnem pro obdarování. Pro tento výjimečný den byste měli dbát na správný výběr dárku a měli byste si onen výběr řádně promyslet, zvlášť když je oslavencem nějaká velmi blízká osoba. Pokud oslavenec slaví kulaté výročí, je na místě výběr hodnotnějšího dárku.

Projděte i více dalších kategorií. Určili jsme mnoho dárků k narozeninám, ale spousta jich v této kategorii chybí.  Nabízíme všemožné doplňky do domácnosti, které mají v první řadě potěšit. Přes nádobí, kuchyňské oblečení, hodiny, Grow it – vypěstuj si sám až po různé další vtipné věci vhodné k narozeninovým dárkům.

Vybírejte pozorně. Přejeme Vám, ať oslavence dárkem zaujmete. Dárky k narozeninám, nakupujte na Škeble.cz

Kontaktujte nás

Adresa pro osobní převzetí:

Brno
Výdejna Dárkyla.cz (více)
Křenová 89/19
602 00 Brno

Praha
Obchodní pasáž Dům a byt (výdejna Dárkyla.cz)
Na Pankráci 57
140 00 Praha 4

Zákaznická podpora: +420 533 533 133
Pracovní dny od 10 - 18h.
E-mail: podpora@skeble.cz