Grilovací jehly

Grilovací jehly od společnosti Hogri s unikátním designem jsou dodávány v dárkové krabičce, která koresponduje s produktem. Pěkný doplněk do domácnosti je vyroben z nerezové oceli. V balení najdete 4 kusy.


Kód:P178
Výrobce:Hogri
Dostupnost: Skladem 1 ks na našem skladě
Cena s DPH: 999 Kč
Hodnocení:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zeptat se prodavače Poslat známému Vytisknout

Popis produktu

Tyto grilovací jehly jsou vyrobeny z nerezové kvalitní oceli. Unikátní design navrhla německá společnost Hogri. Jehly jsou dodávány v dárkové krabičce, která koresponduje s produktem. Zboží je součástí řady Friends Forever, která má společný motiv usměvavého obličeje. Rozměr: 28 cm. V balení jsou 4 kusy.

O výrobci Hogri:

Hogri produkty jsou známé především v Německu, odkud společnost pochází. Poslední roky se ale jejich originální potřeby do domácnosti rozšiřují do celého světa. Hogri za svých 100 let působení vystřídala mnoho polí působnosti a získala tak cenné zkušenosti. V našem internetovém obchodě můžete objevit jejich tři nejznámější série produktů- Friends Forever, Geo a Squeeze.

Hogri klade důraz především na kvalitu a vzhled svých produktů. Každé jejich zboží má svojí duši, vlastní nápad. Série Friends Forever dodává potřebám do kuchyně, kanceláře, koupelny a obývacího pokoje ze studené smutné oceli úsměv, tvář a teplo. Všechny produkty přicházejí v dárkové krabičce, která koresponduje s jejím obsahem.

Podobné předměty nenajdete nikde jinde, hodí se do vašeho domu či bytu, nebo jako skvělý dárek přátelům, kolegům či rodině. Zboží značky Hogri je přitažlivé a potěší.

Záruka: 24 měsíců


Související zboží

Zvolte si požadované varianty do Vašeho balíčku.

Zvoleno 0/0 variant.

Kontaktujte nás

Adresa pro osobní převzetí:

Brno
Výdejna Dárkyla.cz (více)
Křenová 89/19
602 00 Brno

Praha
Obchodní pasáž Dům a byt (výdejna Dárkyla.cz)
Na Pankráci 57
140 00 Praha 4

Zákaznická podpora: +420 533 533 133
Pracovní dny od 10 - 18h.
E-mail: podpora@skeble.cz