Jahodový dortík

Tento jahodový dortík je ve skutečnosti luxusní ručník řady Le Patissier. Navrhla ho japonská společnost, která se svými produkty slaví úspěch po celém světě. Ovoce slouží jako magnety.


Kód:P2866
Výrobce:Prairie Dog
Dostupnost: Skladem 1 ks na našem skladě
Cena s DPH: 200 Kč
Hodnocení:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zeptat se prodavače Poslat známému Vytisknout

Popis produktu

Mnoho lidí ani po pár minutách stále nevěří, že se nejedná o jahodový dortík. A není divu, imitace curkářského umění je dokonalá. Ve skutečnosti jde o ručně vyrobený luxusní ručník ze 100% froté bavlny.

Balení obsahuje ručník o rozměrech 34 X 35 cm.

Něco více o řadě Le Patissier

Le Patissier je označení neobyčejné řady luxusních ručníků, kterou vymyslela japonská společnost Prairie Dog. Ta se zaměřuje především na zákazníky, kteří dokáží ocenit originální produkty, jedinečný vzhled a atraktivní balení.

Ručníky Le Patissier vypadají jako lahodné cukrářské dorty. Všechno zboží se zdá být přivezené z cukrárny. Člověk, který vidí ručníky poprvé v životě, bude chvíli váhat, zda není lepší pěkně vypadající ručník ve tvaru čokoládového dortu sníst. Zboží je vyrobeno ze 100% příjemné froté bavlny. Dorty a poháry jsou ozdobené ovocem, které je ve skutečnosti mýdlíčko.

Le Patissier ručníky jsou ručně dělané, materiál na jejich výrobu se pečlivě vybírá. Japonská společnost si zakládá na atraktivním balení, takže jsou ručníky vhodné jako dárek. Potěšte své blízké tímto nevšedním a užitečným produktem

Ručníky značky Le Patissier jako jedny z mála splňují všechny normy Evropské Unie a jsou opravdu bezpečné. Prohlédněte si Certifikát splnění norem o mechanických vlastnostech a toxicitě pro děti i s českým překladem.

Záruka: 24 měsíců


Související zboží

Zvolte si požadované varianty do Vašeho balíčku.

Zvoleno 0/0 variant.

Kontaktujte nás

Adresa pro osobní převzetí:

Brno
Výdejna Dárkyla.cz (více)
Křenová 89/19
602 00 Brno

Praha
Obchodní pasáž Dům a byt (výdejna Dárkyla.cz)
Na Pankráci 57
140 00 Praha 4

Zákaznická podpora: +420 533 533 133
Pracovní dny od 10 - 18h.
E-mail: podpora@skeble.cz