Karafa ve tvaru PET láhve, 1,5 l

Potřebujete nějakou pěknou a stylovou karafu? Pořiďte si ji od designové společnosti SAGAFORM. Nabízíme vám karafu ve tvaru pet láhve (1,5 l).


Kód:P1971
Výrobce:SAGAFORM
Dostupnost: Produkt byl ukončen
Cena s DPH: 559 Kč
Hodnocení:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zeptat se prodavače Poslat známému Vytisknout

Popis produktu

Máte rádi pěkné a vkusné předměty, které mají v domácnosti praktický účel, ale zároveň se hodí i jako dekorace? Pak si pořiďte tuto karafu ve tvaru pet láhve (1,5l).
Karafa ve tvaru pet láhve (1,5l) je výrobkem designové společnosti SAGAFORM. Má pěkný vzhled a celkově si ji oblíbíte. A co do ní dát? To už záleží jen na vás. Nabídněte hostům váš oblíbený nápoj z nové karafy.?

O výrobci:

SAGAFORM představuje důležitou skandinávskou značku, která dodává na trh nejrůznější doplňky, u kterých se snaží především o originální a pěkný design, ale zaměřuje se i na praktické využití svých výrobků.
Tato firma vám přináší pomůcky ke stolování, ale i na piknik v přírodě a mnoho dalšího. Předměty jsou vkusné a zajímavé, a proto se také hodí jako dárek.
Sagaform spadá do skupiny New Wawe Group AB. Kromě této značky najdete v této skupině i další. Jsou jimi Orrefors Kosta Boda, Sea Glassworks, Craft a Seger.

Záruka: 24 měsíců


Související zboží

Zvolte si požadované varianty do Vašeho balíčku.

Zvoleno 0/0 variant.

Kontaktujte nás

Adresa pro osobní převzetí:

Brno
Výdejna Dárkyla.cz (více)
Křenová 89/19
602 00 Brno

Praha
Obchodní pasáž Dům a byt (výdejna Dárkyla.cz)
Na Pankráci 57
140 00 Praha 4

Zákaznická podpora: +420 533 533 133
Pracovní dny od 10 - 18h.
E-mail: podpora@skeble.cz