Pomocníci

Škrabky, hmoždíře

Hmoždíře na koření lze mít v kuchyni  i jako dekoraci, nabízíme dřevěné a porcelánové, různých tvarů, hranaté, klasické a kulaté s víčkem. Designová zaoblená škrabka se kterou bude škrábání brambor půjde samo.

Produkty v kategorii

Tato kategorie v současné době neobsahuje žádné produkty.

| 1 |

V kuchyni trávíme mnoho svého času a jistě každému přijdou vhod mnohé pomůcky, které mají za úkol danou práci nejen zkrátit, ale také zpříjemnit. Spoustu našich produktů ocení hlavně děti a zábavné povahy. Velmi vhodné i jako pěkný dárek, který dokáže udělat obdarovávanému radost a to hlavně díky svojí praktičnosti a zábavnosti.

Z naší nabídky vybírejte mnoho zábavných a originálních věciček, jako jsou například vskutku impozantní otvíráky na láhev, nože, obracečky, lžíce, napichovátka, pepřenky, chňapky, cedníky, škrabky, salátové sady, servírovací lžíce na těstoviny a různé druhy praktických příborů a spousta dalších unikátních pomůcek do kuchyně či na párty.

Zaměřujeme se hlavně na zpříjemnění pobytu v kuchyni, který se často může stát velmi stereotypním a nudným. Naše kuchyňské pomůcky pomohou zapojit i děti do domácích prací.  Zaujmou návštěvu a kamarády, kteří si do té doby mysleli, že práce v kuchyni nemůže být za žádných okolností zábavná.

Je skutečně z čeho vybírat.

Kontaktujte nás

Adresa pro osobní převzetí:

Brno
Výdejna Dárkyla.cz (více)
Křenová 89/19
602 00 Brno

Praha
Obchodní pasáž Dům a byt (výdejna Dárkyla.cz)
Na Pankráci 57
140 00 Praha 4

Zákaznická podpora: +420 533 533 133
Pracovní dny od 10 - 18h.
E-mail: podpora@skeble.cz