Luxusní toaletní papír- Zelený

Zelený toaletní papír prodáváme v dárkové tubě, kde najdete 3 toaletní papíry. Tento vysoce kvalitní produkt z Portugalska proslavila společnost Renova. Parfémovaný, trojvrstvý, luxusní doplněk na toaletu.


Kód:P142
Výrobce:Renova
Dostupnost: Produkt byl ukončen
Cena s DPH: 295 Kč
Hodnocení:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zeptat se prodavače Poslat známému Vytisknout

Popis produktu

Zelený toaletní papír značky Renova je luxusním doplňkem na toaletu s vlastním příběhem. Kontroverzní nápad slaví úspěchy po celém světě. Papír je vysoce kvalitní, parfémovaný. Má 3 vrstvy. V jedné dárkové tubě najdete 3 role zeleného toaletního papíru. Díky němu se vaše toaleta stane místem, o kterém se mluví.

O výrobci toaletních papírů Renova:

Renova je portugalská společnost založená v roce 1939, jejíž chloubou jsou unikátní papírové produkty do domácnosti. Své zboží vyváží do více než 50 zemí světa. Po celou svojí historii se snaží budovat vlastní značku luxusních potřeb, které sama vyrábí.

Ročně se jí podaří prodat tisíce tun výrobků z papíru, investuje mnoho prostředků do efektivních strojů a do úspory energie při výrobě, důraz klade na design Toaletní papíry Renova jsou považovány za velice kvalitní produkty, které přitahují spotřebitele, mají vlastní příběh a kontroverzní vzhled.

Renova se stala první společností na světě, která začala prodávat černý toaletní papír. Ten slavil úspěch po celém světě. Najdete ho v prestižních klubech v New Yorku, Paříži či například v Berlíně.

Společnost později rozšířila sortiment i o další barvy, které také můžete najít v našem internetovém obchodě. Toaletní papír je vhodný jak do domácnosti, tak i do luxusních ubytovacích zařízení či jako dárek blízkým. Díky skvělému nápadu, kontroverzní myšlence, špičkovému designu a vysoké kvalitě se toaletní papíry Renova řadí k těm nejlepším na světě.

Záruka: 24 měsíců


Související zboží

Luxusní toaletní papír oranžový 2ks

Oranžový toaletní papír prodáváme v dárkovém balení po dvou rolích....

Luxusní toaletní papír- Růžový

Chcete být za každou cenu originální i tam, kde by to jiní nečekali?...

Zvolte si požadované varianty do Vašeho balíčku.

Zvoleno 0/0 variant.

Kontaktujte nás

Adresa pro osobní převzetí:

Brno
Výdejna Dárkyla.cz (více)
Křenová 89/19
602 00 Brno

Praha
Obchodní pasáž Dům a byt (výdejna Dárkyla.cz)
Na Pankráci 57
140 00 Praha 4

Zákaznická podpora: +420 533 533 133
Pracovní dny od 10 - 18h.
E-mail: podpora@skeble.cz