Pomocníci

Barevné holínky

Venku prší nebo je mokro a Vám se ale vůbec nechce opustit teplo domova, ale musíte do práce, do školy, na nákup nebo jen jdete s přáteli posedět? Pak přesně pro Vás jsou tu barevné holinky. Různé barvy a motivy. Ideální módní doplněk. Navštivte také naší stránku o barevných holínkách.

Produkty v kategorii

Barevné holínky Red

skladem
Barevné holínky Red by Vám rozhodně neměly chybět. V deštivém počasí...
Cena s DPH:
od 899 Kč

| 1 |

Do našeho internetového obchodu přinášíme další nezvyklý kousek. Každý občas používáme holinky, ovšem bereme za samozřejmost, že se u nich moc na design nehledí. Hlavní je tedy vždy pouze praktická část – jestli jsou dostatečně odolné, vysoké a vodotěsné. Jenže proč trochu nevybočit z řady a nepořídit si holinky, které Vám budou všichni závidět?

V naší široké nabídce máme mnoho druhů, velikostí a hlavně barevných kombinací. Díky velkému výběru si na své přijde každý. Vaše holinky tak mohou vyjadřovat Vaše nálady či osobnost. Chození do blátivého a pochmurného dne už nebude nepříjemný zážitek. Uvidíte sami, že s našimi nazutými holinkami to bude mnohem příjemnější zážitek a sami se na něj budete těšit.

Stačí si jen vybrat design, který Vám dopomůže k co největšímu zpříjemnění deštivého dne. Barevné holinky jsou vhodné jako dárek, ovšem v tom případě vsaďte na důkladný výběr, abyste co nejlépe odhadli vkus milované osoby.

Kontaktujte nás

Adresa pro osobní převzetí:

Brno
Výdejna Dárkyla.cz (více)
Křenová 89/19
602 00 Brno

Praha
Obchodní pasáž Dům a byt (výdejna Dárkyla.cz)
Na Pankráci 57
140 00 Praha 4

Zákaznická podpora: +420 533 533 133
Pracovní dny od 10 - 18h.
E-mail: podpora@skeble.cz