Pohlednice s letadlem

Pohlednice s letadlem představuje originální předmět s nápadem od společnosti Suck UK. Oceníte především vtipnost a praktičnost tohoto pohledu a zároveň modelu letadla.


Kód:P1388
Výrobce:Suck UK
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks na našem skladě
Cena s DPH: 135 Kč
Hodnocení:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zeptat se prodavače Poslat známému Vytisknout

Popis produktu

Pohlednice s letadlem je výrobkem designového studia Suck UK a stejně jako i jiné předměty této společnosti je vtipný, originální a zároveň praktický.

Pohlednice je vyrobená z balzového dřeva. Nejde však jen o pohlednici. Je v ní zabudován model letadla, který lze jednoduše vymáčknout a sestavit. Tento pohled potěší především malé děti, ale i dospělí, kteří si stále rádi hrají a vymýšlí nové věci. Po sestavení letadla už jen stačí napsat adresu a sdělení a poslat pohlednici s letadlem člověku, kterého chcete potěšit.

Pohlednice s letadlem je také pěkným a originálním dárkem.

O výrobci:


Suck UK je designové londýnské studio, které vyvíjí praktické dárkové předměty pojaté vtipnou formou. Pokud i vy rádi lidem kupujete dárky, které mají své kouzlo a originální design, jistě si společnost Suck UK zamilujete a budete se k ní rádi vracet a hledat v těchto předmětech inspiraci pro dárky. Radost samozřejmě můžete udělat i sobě. Výrobky se budou pěkně vyjímat nejen ve vašem bytě. Společnost má velký záběr a vyrábí skutečně rozmanité věci.
Většina návrhů pochází od designerů Sam a Hude, kteří jsou ve svém oboru jedničkou. Firma Suck UK získala již celou řadu ocenění, a to nejen v Anglii, ale i ve světě.

Suck UK: Originální a praktické dárky, které ocení každý…
 

Záruka: 24 měsíců


Související zboží

Zvolte si požadované varianty do Vašeho balíčku.

Zvoleno 0/0 variant.

Kontaktujte nás

Adresa pro osobní převzetí:

Brno
Výdejna Dárkyla.cz (více)
Křenová 89/19
602 00 Brno

Praha
Obchodní pasáž Dům a byt (výdejna Dárkyla.cz)
Na Pankráci 57
140 00 Praha 4

Zákaznická podpora: +420 533 533 133
Pracovní dny od 10 - 18h.
E-mail: podpora@skeble.cz