Salátové nástroje - ručičky

Rádi si dopřáváte salát? Vybavte se na jeho přípravu salátovými nástroji - ručičky od designového studia SAGAFORM. Jeho rozměry jsou 15 x 11 x 1,3 cm.


Kód:1090644
Výrobce:SAGAFORM
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks na našem skladě
Cena s DPH: 379 Kč
Hodnocení:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zeptat se prodavače Poslat známému Vytisknout

Popis produktu

Saláty jsou dobré, zdravé a mnozí si na nich rádi pochutnávají. Jestli si kromě vynikajícího salátku chcete vychutnat i jeho přípravu, použijte tyto salátové nástroje.
Salátové nástroje - ručičky jsou z dubového dřeva. Povrch dřeva je ošetřen olejováním, takže vám dlouho vydrží. Nemyjte je v myčce a nesušte na topení. Chcete-li se dlouho těšit z kvality tohoto výroků od SAGAFORM olejujte je parafínový olejem. Usnadněte si přípravu salátu s těmito nástroji mající rozměry 15 x 11 x 1,3 cm.

O výrobci:

SAGAFORM představuje důležitou skandinávskou značku, která dodává na trh nejrůznější doplňky, u kterých se snaží především o originální a pěkný design, ale zaměřuje se i na praktické využití svých výrobků.
Tato firma vám přináší pomůcky ke stolování, ale i na piknik v přírodě a mnoho dalšího. Předměty jsou vkusné a zajímavé, a proto se také hodí jako dárek.
Sagaform spadá do skupiny New Wawe Group AB. Kromě této značky najdete v této skupině i další. Jsou jimi Orrefors Kosta Boda, Sea Glassworks, Craft a Seger.

Záruka: 24 měsíců


Související zboží

Zvolte si požadované varianty do Vašeho balíčku.

Zvoleno 0/0 variant.

Kontaktujte nás

Adresa pro osobní převzetí:

Brno
Výdejna Dárkyla.cz (více)
Křenová 89/19
602 00 Brno

Praha
Obchodní pasáž Dům a byt (výdejna Dárkyla.cz)
Na Pankráci 57
140 00 Praha 4

Zákaznická podpora: +420 533 533 133
Pracovní dny od 10 - 18h.
E-mail: podpora@skeble.cz