Snídaňová souprava - Příšerka

Povedený zábavný design značky City Look určitě pobaví nejen děti. Zpestřete si snídani nejen s dětmi ale i s přáteli kvalitním nádobím z porcelánu.


Kód:P2822
Výrobce:City Look
Dostupnost: Skladem 1 ks na našem skladě
Cena s DPH: 495 Kč
Hodnocení:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zeptat se prodavače Poslat známému Vytisknout

Popis produktu

Krásná Snídaňová souprava - Příšerky je vyrobena z kvalitní porcelánu dodávána v taštičce, kde naleznete talířek, mističku, hrneček a mističku na vejce. Děti budou s takovýmto zábavným designem určitě rádi snídat a už je nebudete muset přemlouvat, naopak se budou těšit.

O výrobci City Look :
Zástěry, kuchařské čepice, utěrky od značky City Look uspokojí každého, kdo rád vaří nebo alespoň ochutnává při vaření. Výrobky tradiční britské společnosti, která již řadu let dodává své výrobky náročným zákazníkům ve Velké Británii, je nyní k dispozici i v České republice. Design je individuálně navržen vlastními designéry a výroba zajištěna u renovovaných dodavatelů po celém světě za přísné kontroly jakosti a samozřejmě s ohledem na cenovou dostupnost. City Look nabízí jak běžný kuchyňský textil, tak řadu výrobků určených pro profesionální použití ať už v hotelech, kuchyních, restauracích nebo jiných potravinářských provozech.

Záruka: 24 měsíců


Související zboží

Zvolte si požadované varianty do Vašeho balíčku.

Zvoleno 0/0 variant.

Kontaktujte nás

Adresa pro osobní převzetí:

Brno
Výdejna Dárkyla.cz (více)
Křenová 89/19
602 00 Brno

Praha
Obchodní pasáž Dům a byt (výdejna Dárkyla.cz)
Na Pankráci 57
140 00 Praha 4

Zákaznická podpora: +420 533 533 133
Pracovní dny od 10 - 18h.
E-mail: podpora@skeble.cz