Struhadlo na sýr se zásuvkou

Pořiďte si struhadlo na sýr se zásuvkou. Jde o praktickou vychytávku s rozměry 140 x 85 x 90 mm. Přináší vám ho designové studio SAGAFORM.


Kód:P2094
Výrobce:SAGAFORM
Dostupnost: Skladem 1 ks na našem skladě
Cena s DPH: 445 Kč
Hodnocení:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zeptat se prodavače Poslat známému Vytisknout

Popis produktu

Máte doma klasické struhadlo na sýr? Je možná trochu nepraktické v tom, že vám může sýr dopadat mimo misku, do které ho strouháte. To se vám nestane se struhadlem na sýr se zásuvkou.
Struhadlo na sýr se zásuvkou je od designové společnosti SAGAFORM. Je vyrobené z dubového dřeva a z nerezavého materiálu. Jeho rozměry jsou 140 x 85 x 90 mm. Pořiďte si i vy tuto šikovnou pomůcku do vaší domácnosti.?

O výrobci:

SAGAFORM představuje důležitou skandinávskou značku, která dodává na trh nejrůznější doplňky, u kterých se snaží především o originální a pěkný design, ale zaměřuje se i na praktické využití svých výrobků.
Tato firma vám přináší pomůcky ke stolování, ale i na piknik v přírodě a mnoho dalšího. Předměty jsou vkusné a zajímavé, a proto se také hodí jako dárek.
Sagaform spadá do skupiny New Wawe Group AB. Kromě této značky najdete v této skupině i další. Jsou jimi Orrefors Kosta Boda, Sea Glassworks, Craft a Seger.

Záruka: 24 měsíců


Související zboží

Zvolte si požadované varianty do Vašeho balíčku.

Zvoleno 0/0 variant.

Kontaktujte nás

Adresa pro osobní převzetí:

Brno
Výdejna Dárkyla.cz (více)
Křenová 89/19
602 00 Brno

Praha
Obchodní pasáž Dům a byt (výdejna Dárkyla.cz)
Na Pankráci 57
140 00 Praha 4

Zákaznická podpora: +420 533 533 133
Pracovní dny od 10 - 18h.
E-mail: podpora@skeble.cz